Cześć

Dlaczego tworzę tę stronę?

Parę lat temu przygotowywałam się do egzaminu na prawo jazdy w Stanach. Otrzymałam wówczas teorię, a także link do strony, na której mogłam ćwiczyć testy. Pewnie teraz jest pełno takich stron w Polsce, ale wówczas dla mnie była to nowość. Przećwiczenie testów dało mi pewność siebie przy samym egzaminie. I taki mam właśnie cel tworząc tę stronę. Chcę, byś ćwicząc, nabrał pewności, że jesteś dobrze przygotowany.

O mnie

Kiedyś tester, kierownik zespołu testów, pracoholik zaangażowany w 200% w pracę, zespół, projekt.
Teraz mama dwójki dzieci, która z powodu pandemii do codziennych obowiązków dostała pilnowanie dzieci 12 godzin dziennie, nauczanie, zabawianie, czytanie. Przytłoczona codziennością czuję, że potrzebuję odskoczni. Czegoś, co jest moje, nie wiąże się z myśleniem, co jutro jemy na obiad i o której godzinie musi być ogarnięty dzieci pokój, by nauczyciel nie zobaczył zwyczajnego bałaganu. Tą odskocznią jest dla mnie stworzenie tej strony 🙂

Mimo tego, że nie pracuję już zawodowo jako tester, staram się być w kontakcie z tym zawodem. Do tej pory udawało mi się to poprzez testy na uTest oraz gościnne wpisy na blogu Waldka. Teraz chcę zrobić coś sama i już :).

Na koniec, jeśli masz pytania. Chciałbyś coś dodać? Znalazłeś gdzieś błąd (testy stworzyłam kopiując i wklejając pytania, jako że, nie jestem nieomylna, rozumiem, że mogły się wkraść). A może chcesz napisać gościnnie wpis na blogu i wyjaśnić jak rozwiązywać jeden z typów zadań? Dane kontaktowe znajdziesz w stopce tej strony oraz w zakładce Kontakt.

Powodzenia,

Dorota